HOTEL KURDĚJOV

Feedback 2010

Ráda bych Vám i Vašemu personálu moc ráda poděkovala za super spolupráci a realizaci naší právě skončené akce! Všichni účastníci byli pobytem u Vás přímo nadšeni, velice si ho užili a považuji ho za jeden z nejvydařenějších akcí tohoto typu, které pro ně pravidelně pořádáme. Zvláště bych Vám ráda poděkovala za výběr cimbálové hudby, která nám hrála ve sklípku, byli naprosto úžasní a připravili nám všem fakt nezapomenutelný zážitek!

Ještě jednou děkuji a těším se na další spolupráci!

Jarmila Sramkova
CCL


S úrovní i kvalitou v hotelu Tenis jsme byli naprosto spokojeni. Myslím tím i hotel Garni. Pro naší akci byla kapacita dostačující
ale připouštím, že by mohla být i vyšší. Hotelů s kapacitou kolem 110 lůžek je poměrně málo. Kurdějov je malebná vesnička s pěkným okolím a toho by se dalo využít v případě rozšíření kapacity lůžek. Větší hotel a krásná příroda, ideální propojení. Z mého pohledu bych doporučovala ještě zbudovat pěknou vinárnu s kapacitou pro 80/110 osob.

Konferenční prostory jsou ideální.

Sportovní vyžití je u vás OK. Z vodního světa byli ti, kteří ho navštívili, nadšení.

Hodnocení kuchyně – máte 1*. Koláče, které pan kuchař peče na coffee breaky, jsou prostě skvělé (přibrala jsem po nich). Chlebíčky také.

Přeji Vám krásný slunný den

Soňa Bešťáková
HYPOTEČNÍ BANKA PRAHA


Naše firemní společenské a sportovní akce se v hotelu TENIS Kurdějov stali již mnohaletou tradicí. Samotné prostředí hotelu
možnosti sportovního vyžití a odpočinku jsou opravdu na špičkové úrovni. Když k tomu přičteme nadstandardní služby v oblasti stravování, ubytování a příjemného personálu, je pro nás tento hotel jasnou volbou i do budoucna.

Za společnost JIMI CZ
Karel Piňos


K vámi poskytovaným službám mohu sdělit jen kladné reference – ochota
spolehlivost, dobrá domluva, snaha najít náhradní varianty řešení, vstřícnost a příjemný personál, ubytování na vysoké úrovni.

Pěkný víkend.
Hanáková Lucie
LEGA-INOX
spol. s r.o.


Dobrý den paní Strachoňová, pokud bychom pořádali celofiremní setkání – tj. „mateřská“ firma, slovenská, bulharská, rakouská a firma certifikační a hunters, včetně externistů, pak se obávám, že bychom se do Vašeho hotelu již nevešli, neboť od loňských prázdnin jsme se poměrně dost rozrostli…

Ale pokud by se jednalo pouze o naši „mateřskou firmu“ kapacita 80 lůžek Vašeho hotelu by nám vyhovovala.

Nicméně, Váš hotel jsem již několika lidem doporučovala, protože se nám v něm dostalo velmi milého přijetí a výborných služeb.

Přeji příjemný zbytek dne
S pozdravem
Alice Goldšmídová
M.C.TRITON
spol. s r.o.


Velmi rád doplním některé naše zkušenosti:
Doporučuji všem, kteří mají rádi domácí, přitom profesionální prostředí a obsluhu. Vynikající kuchyně a ochota personálu podtrhuje všechny možnosti využití hotelu od tenisu až po skvělou zábavu ve vinném sklepě.

Držím palec, aby i nadále jste měli hodně spokojených hostů.

Ivan Vymyslický
První Poradenská Optická


Pani inžinierka, želám pekný letný deň,
dovožte mi ešte raz vyjadriť poďakovanie i obdiv k Vašej práci, ktorú robíte pre návštevníkov hotela Tenis v Kurdejove. Bola som členkou skupiny (Ing. Trumpeš z Prahy), ktorá strávila krásny týždeň na Južnej Morave. Cítili sme sa všetci úžasne, a to nielen vďaka krásnej prírode a atmosfére, ale i vďaka kvalitným službám, ktoré nám boli poskytované vo Vašom hoteli.

Dovožujem si požiadat Vás o vhodný kontakt vo veci vybavovania eventuálnej svadby v hoteli Vinář pre moju známu z Bratislavy /jún 2010.

Želám veľa zdravia a úspechov.

S pozdravom
JUDr. Eva Schwarczová
Bratislava, 3. 9. 2009


Dobrý den pane řediteli,
dne 17.9.2009 jsem byl ubytován ve Vašem hotelu (Garni), v rámci společesko-sportovní akce firmy ENVICOMP.

Stalo se, zapomněl jsem na pokoji dost drahou tenisovou raketu. Velmi mne potěšila informace recepce o nálezu rakety. Poněvadž jsem se osobně setkal i s „jiným“ přístupem personálu a vedení hotelu, informace o nálezu rakety mne velmi potěšila.

Vážený pane řediteli, chtěl jsem Vás požádat, abyste tímto poděkoval svým podřízeným za poctivý a profesionální výkon služby.

Shodneme se určitě na tom, že vedle technického zázemí hotelu, je jeho lidský potenciál kořením, které může celé úsilí mnoha lidí umocnit v pozitivním, ale i negativním náhledu hosta.

Jsem rád, že mohu kvality a vysoké renomé Vašeho hotelu tímto jen a jen potvrdit. Do Vašeho hotelu se vždy velmi rád vracím a v budoucnu tomu nebude jinak.

Ještě jednou děkuji.
Ing. Antonín Staněk
warehouse manager, 21. 9. 2009


Dobrý den paní Strachoňová,
ráda bych Vám a vedení hotelu Tenis poděkovala za služby, které jste nám poskytli v rámci naší firemní akce, která se uskutečnila v nově otevřeném hotelu Vinař dne 10. 9. 2009. Z hlediska ubytování, stravování i nabídky volnočasových aktivit jsme byli velmi spokojeni. Nové prostory, které jsme měli k dispozici, nás příjemně překvapily svou prostorností, variabilitou a vybavením. Dále děkujeme za vstřícnost ze strany personálu hotelu při řešení všech změn, které se během akce objevily.

Děkujeme za příjemně strávené dva dny v hotelu Vinař a těšíme se na případné další setkání.

S pozdravem
Ing. Naďa Štěpánová
vedoucí sekretariátu, FBE Praha, s.r.o., 22. 9. 2009


Dobrý den paní Strachoňová,
chtěla bych Vám poděkovat za perfektní servis, který jsme u Vás dostali.

Ubytování bylo velice příjemné a jídlo nám moc chutnalo. Děkuji všem, kteří se o nás starali.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Marta Stoklasová, HR Specialist
RWE Transgas Net, s.r.o., 22. 10. 2009


Vážená paní Strachoňová,
chtěla bych Vám a Vašim kolegům, poděkovat za opět bezchybný „vánoční večírek“ v prostorách hotelu Tenis.

Těším se na další setkání v příštím roce.

S pozdravem a přáním příjemných předvánočních dnů

Dana Zezulová
ALUMISTR
s.r.o., 16. 12. 2009


Dobrý den slečno Strachoňová,
ráda bych Vám předala své dojmy z prvního ze seminářů, které u vás budeme v tomto roce pořádat.

Na rovinu můžu už teď říct, že navázání spolupráce bylo správným krokem, protože jsme se za oba dva dny setkali s velmi ochotným jednáním od vašeho personálu, všechno klapalo tak, jak mělo. Takže ještě jednou díky Vám i ostatním zaměstnancům hotelu!

Evelina Židlíková
Partners For Life Planning
a.s., 4. 2. 2010


Vážený team hotelu Kurdějov,
děkuji Vám za příjemně strávené chvíle ve Vašem areálu, krásné prostředí pevnosti, sklepů, restaurace i tenisového kurtu, výtečnou kuchyni, všímavých a velmi vstřícných pracovníků – paní provozní, číšníci, recepční. Tolik plusů dohromady, to se v ČR skoro nevidí.

Opravdu jsem byla mile překvapena, naši belgičtí majitelé asi jsou na takový standard zvyklí, já v ČR nikoliv.

Přeji hodně úspěchů a další radosti z Vaší vynikající práce.

S přátelským pozdravem

Ing. Michaela Zimčíková
RISK-MANAGEMENT-CONSULTING
s.r.o., Member of Van Dessel Group – Belgium, 15. 3. 2010


Dobrý den paní Prokešová,
ráda bych poděkovala, i za své kolegy, za Vaše báječné služby, s kterými jsme byli velmi spokojeni.

Moc děkuji a přeji hezký den

Zuzana Jagrová
Oční Studio Aleš Žejdl s.r.o.
18. 3. 20102019 - 2018 - 2017, 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - ...